Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz HSM #30670 üzenetére

    Szerintem is eltud fogyni fhd-n, de meglepne ha witcher3-nál elfogyna. AC originst kipróbáltam, ott biztosan kevés lesz, mert már a monitorozás közben 4,3 gb vramot mutatott :DDD (gondolkodtam hogy adjak e +10k-t egy 8 gigásért, de aztán belegondoltam, hogy az 1070 is csak állt a gépben, néha meg amikor játszottam akkor is valami régebbi játékot, szóval úgy döntöttem nem teszek bele nagyobb értéket).

    Igen az az alaplapom és cpu órajelem ami az adatlapomon, csak a videókarit nem szerkesztettem még át.
    Nekem is volt bent x5660, ha jól emlékszem akkor kapott is egy beta biost hogy megegye azt a CPU-t, szóval lehet az lesz nálam a gond, noha úgy látom másnál is előfordult ilyen eset :)

    Egyelőre semmi nem ütközhet semmivel, csak a 18.12.1.1 drivert tettem fel (+relive), Trixx még telepítve sincs egyelőre, de tervben van a ventiprofil miatt, és akkor majd ügyelek hogy 0mV legyen applyzve.

    Délután megpróbálom alacsonyabb cpu órajellel és 1340Mhz-n auto fesszel :K
    tipikusan az a szimptóma amikor megtelik a vram és ürít, de witcher azért nem hiszem hogy megkajálna annyit :N

Új hozzászólás Aktív témák