Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Freerider89

    tag

    Sziasztok!

    Vennék végre egy normális íróasztali széket Home Officehoz. Mindenképp próbálgatnék. a Kérdés az lenne, hogy lehetőleg dél pesten vagy ha ott nem akkor BP-n milyen boltokat érdemes megnézni, ahol kipróbálható székek vannak?
    Olcsóbb kategóriát választanék most is (eddig 10-15 ezer forintos leggagyibb székekkel voltam el évekig) gondolom egy 50-100 ezres kategória is hatalmas javulást fog eredményezni.

    KöszI!

    "Délelőtt óvatosan, délután megfontoltan, este nyugodtan" "A siker a munkád azon 1%-át reprezentálja, mely abból a 99%-ból ered, melyet hibának neveznek." "ne hidd el amit hallasz és csak a felét annak amit látsz"

  • Freerider89

    tag

    válasz Soulfly842 #8180 üzenetére

    Köszi a beszámolót! Hétvégén el is megyek megnézni az Alle-ba mik vannak kiállítva! Én se szeretnék 60 ezernél többet adni érte… 75kg-hoz szerintem nem is kell igazan komoly technika… bkább az lenne a fontos h be tudjam àllítani olyanra h 8 oran at elviselhető legyen!

    Még annyi kérdés, hogy ezek dobozban mekkorak? (Pl egy regi clio-ba vajon befér? :D

    köszi!

    "Délelőtt óvatosan, délután megfontoltan, este nyugodtan" "A siker a munkád azon 1%-át reprezentálja, mely abból a 99%-ból ered, melyet hibának neveznek." "ne hidd el amit hallasz és csak a felét annak amit látsz"

  • Freerider89

    tag

    Sziasztok!
    Múlthéten kértem tippeket 60-100e körüli székvásárláshoz HO-hoz. Kaptam is részletes beszámolót amit még egyszer köszönök! :R

    Viszont kanapé vásárlás miatt, szóba jött h megyünk ikeába, így megnéztem neten ott mik vannak. az új Stylsper és markus-al szemeztem. Mondom kipróbálom, és amelyiket kényelmesebb nekem, azt megveszem. Végül így vettem meg a Stylsper-t. Fontos, hogy én 71-72 kg vagyok, így alattam még súly miatt nem ment tönkre szék, illetve 3,5 nap használat után, nyilván nem tudok tartósságról beszélni.

    Ami fontos:
    -175-180cm alatt, vagy nem ajánlom a széket (nem fog rendesen leérni a lábad) vagy lábtartó kell hozzá.
    -dőlésszög rugózás erőssége nem állítható (úgy mint markusnal)
    -én laikusként azt mondanám, hogy 80kg-ig OK a szék, de lehet, hogy felette is.
    Ha ezeket elfogadod, akkor jó szék lehet, de mivel IKEA-n kívül sehol nem próbálgattam székeket, simán lehet, hogy 90 ért sok másik jó vagy jobb választás is van.

    "Délelőtt óvatosan, délután megfontoltan, este nyugodtan" "A siker a munkád azon 1%-át reprezentálja, mely abból a 99%-ból ered, melyet hibának neveznek." "ne hidd el amit hallasz és csak a felét annak amit látsz"

Új hozzászólás Aktív témák