Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ispy

    veterán

    válasz Zsiráfnyál #1062 üzenetére

    Uhh, köszi a beszámolót :R

    Na most már képben vagyok, ami eddig lejött, hogy ez egy túlárazott termék. Viszont 100.000 forintért még hajlandó vagyok bevállalni, mert egyrészt tetszenek a funkciók, amiket tud és a kinézete is. Én a classic változatot rendeltem meg, amihez nem kell fejpárna, mert gyárilag bele van építve, illetve nem is hajaz egy sportautó ülésére, ez inkább office syle. Érdekes, mert ez a szék még most is fut több helyen 150k-ért is, na annyit biztosan nem adnék érte. Az iron is tetszett, de már azért sem vagyok hajlandó 20k felárat fizetni. A mostani székem sajnos már halálán van, a gázrugó már 2-3 éve bekrepált és kerekeiből is hullik ki az anyag. De 10 évet kiszolgált és azért még most is kényelmesebb, mint a 30-40 ezres székek többsége, igaz ennek az új ára anno 100k volt akciósan. Remélem ez is sokáig fogja húzni, én csak a bevonat tartósságától tartók kicsit, hogy az nem fogja-e megadni magát 3-4 év múlva.

    [ Szerkesztve ]

    "Debugging is like being the detective in a crime movie where you're also the murderer."

Új hozzászólás Aktív témák