Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Ganz-[HUN] #4871 üzenetére

    Egyèbkènt ezt a dolgot gèpe is válogatja. Mármint az olvasási hangot. Nekem règen volt már egy ugyanilyen slim gèpem akkor is újonnan ès annak a meghajtója sokkal hangosabb volt mint most ennek. Pedig ha arra is írtam játèkot ugyanilyen minőségi Verbatimra ment. Mègis hangos volt annó a kicsike. De ezt írtam is már hogy egyszerűen nem tudom felfogni mièrt van hogy ha új gèpekről beszèlünk mièrt van az hogy az egyik hangosabb mint a másik. A kollègák azt mondták itt hogy mivel tömeg gyártásban kèszülnek ezek a gèpek így lehetnek eltèrèsek. Persze minden ember úgy van vele hogy akkor már a sajátja is legyen ugyanolyan halk mint a másik de sajnos ez van. Èn ezzel a gèppel megfogtam hála istennek az isten lábát. :) Halk is ès megy mint a güzü! ;) Nagyon bántam hogy annak idejèn eladtam a kis PS2-es gèpemet ezèrt is voltam hajlandó ilyen áron újat venni magamnak. Az is biztos hogy ettől már az èletben nem válok meg. Tanultam a hibámból. PS3 ès PS4 ide vagy oda ez a kis gèp minősègi játékok terèn megeszi mind a kettőt legalábbis számomra.

    [ Szerkesztve ]

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák