Új hozzászólás Aktív témák

  • horkovy24

    senior tag

    válasz Ganz-[HUN] #4786 üzenetére

    Üdv közöttünk! :) ;) Sajnos én a Gamecube-al kapcsolatban nem tudok neked nyilatkozni mert az az egy gép nekem soha az életben nem volt. Az only on játékok nem igazán jöttek be nekem rajta és azért nem is próbálkoztam vele soha egyedül a Luigi's Mansion tetszett de azt Wii-n végigtoltam. :)
    Nekem is annak idején Fat gépből SCPH 50004-es típusú gépem volt. Nos megvolt egy pár évig szóval tudok róla 1-2 dolgot mondani. Az első az hogy soha nem szerette ha állítva használom szóval inkább fektetve használd. A CD-s játékokkal hosszútávon szintén nem volt kibékülve. A DVD-s játékokkal nem igazán volt problémám vele jó pár évig hajtottam igaz akkoriban az enyém vadi új volt a konzol stúdióban vettem. Abban tuti biztos vagyok hogy amelyik gép neked ciripel abban az olvasófej az halott tudom tapasztalatból beszélek. Esetleg ha megpucolod talán még elindul rajta valami de az sem lesz már az igazi szóval az csere. A másik ami recseg annak nem tudom mi lehet a gondja bár sanszos lehet annál is az olvasófej halál probléma. Ami tipikus még ezeknél a Fat gépeknél hogy hajlamos tönkremenni az a motorvezérlő IC. Talán lehet az is. Szerintem menni fog mind a kettő csak a helyzet az hogy nem biztos hogy ezt te házilag javítani fogod tudni. Mivel ezek már nem mai csirkék és a hibajelenséget is leírtad az egyikben a lézer tuti halott de lehet a másikban is. Szerintem maga a meghajtó sokáig bírja ezekben a gépekben csak igen válogatósak a médiák terén. ;) :R Remélem tudtam neked segíteni! :R

    Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Új hozzászólás Aktív témák