Új hozzászólás Aktív témák

  • Skynet258

    veterán

    Sziasztok!

    Megosztom hátha hasznos lehet a jövőben azoknak, akik hozzám hasonlóan még újak a mac világában... :)
    Tizensok év Android után közel egy éve váltottam Androidra - sokáig blogoltam, teszteltem Androidos cuccokat, az évek során járt nálam mindenféle készülék... de egy idő után valahogy meguntam. Nem voltam soha a tipikus Androidos alma hater, sosem tartottam sokra aki köpköd egy rendszert csak mert más, utálok oldalakra állni, szemellenzősként viselkedni. Szóval rászántam magam és vettem egy iPhone 13-at, kezdésnek gondoltam simán jó, aztán meglátjuk. :U
    8 hónappal később rájöttem, hogy nekem ez tetszik - időközben lett egy Watch 7, iPad 9th, és mivel látám, hogy ez jó, fejlődgettem szép lassan, lett egy iPhone 14 Pro és egy apróbb ugrással a 9th iPad is átalakult egy 10th generációsra.
    És a mai nappal (ha már ide írok ugyebár) eljött a pillanat, és rászántam magam egy M2-es mac minire is. Délután óta nyomkodom, igyekeztem kiismerni, az első bejelentkezésnél egy @ leírása is nehezen ment... :DDD Szerencsére anno már úgy vettem a Keychron Q6-ot, hogy ki tudja, ha egyszer lesz mac akkor csak egy kapcsoló átbillentése és máris mac üzemmódban vagyok... :B
    Szóval. Nem fizet érte senki, nem vagyok egy elfogult csóka sem, de ez a rendszer k*rva jó. Sok minden van ami más mint Win alatt, de a sok kis apróság, és az, hogy tök jól össze lehet csiszolódni vele az nagyon bejön. Egy pár éves LG 27GL850 monitorom van amitől kicsit féltem, de igazából egyáltalán nem vészes, 100hz-en futkorászik HDMI kábellel összekötve, ez nekem kellemes csalódás mert fel voltam készülve a 60hz-re (ami a Win alatti 144hz-ről nekem baromi kellemetlen lett volna, bár 2 napja 60hz-en gyilkoltam a szemem, hogy szokjam - mint kiderült hiába :D ).
    Remélem sokáig ezt az elégedettséget fogom érezni mert most úgy érzem abszolút jó döntés volt.
    Persze idővel majd jöhet egy komolyabb monitor is mellé, hogy teljes legyen a kör, de addig is simán elleszek ezzel.
    Szóval aki vacillál: ne tedd, mert a gondolat úgysem ereszt amíg ki nem próbálod - és ki tudja, lehet neked is annyira be fog jönni, mint nekem. :R

    https://geekpulse.hu

Új hozzászólás Aktív témák