Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Chrys_ #8927 üzenetére

    Hát szerintem most sokan irigyelnek, köztük én is. :B
    Igen sokat kell várni rá, mert akkora az érdeklődés világszerte a kormány iránt, hogy nem tudnak eleget gyártani belőle.
    A Fanatec a CSW és a CSP V2 hivatalos piacra dobásának napjára időzítette az új weboldal nyitását is. Akkora volt a két új termék iránti kereslet, hogy mindjárt aznap elfogyott az összes raktáron lévő, és összeomlott a szerverük. Napokig próbálták életre kelteni, majd több mint egy hét után újraindították a régit. A helyzet az, hogy egy olyan terméket rendeltél, ami jelen pillanatban a legkeresettebb az egész világon, ebben a kategóriában. A Fanatec a Logitech-el és más hasonló gyártókkal szemben nem egy tőkeerős mamutvállalat, hanem inkább egy manufaktúrához hasonló cég. A cég maga Német, de a terméket Kínában állítják elő.
    Véleményem szerint érdemes türelmesen várnod (tudom nem könnyű), csalódni biztos nem fogsz a termékben. Ha a professzionális kormányokat nem vesszük ide (bár szerintem ez már az, és a Fanatec is így reklámozza "Hello realism. Good bye, toys."), a legjobbat kapod a kategóriában, egy High Tech cuccot. A Ferrari tulajok is várnak az autóikra, néha több évet is, és ők is előre fizetnek.
    A végén elmondhatod, hogy van egy olyan kormányod, amiből nem sok példány van Magyarországon, nem egy tucattermék. Egyébként a külföldi tesztelők ódákat zengenek mind a kormányról, mind az új feljavított pedálsorról, ezért is érdemes megvárni az új váltót.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák