Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz neilszab #8165 üzenetére

    Köszönöm a válaszod, én is így tudtam a PTR pedálos dolgot, de most legalább megerősítettél benne. Valójában nincs szűkségem a Load Cell-re (most még), egy sima pedálszettel is beérném ha lenne. Valójában azért lenne szükségem egy G25/27, vagy Fanatec pedálsorra, mert azokon hosszú útja van a pedáloknak, így sokkal precízebben lehet adagolni a gázt, meg a féket. Persze türelmetlen vagyok, mert itt a GT3 RS, amit helyrepofoztam, és igazából nem tudom használni. Azzal tisztában vagyok, hogy az RGT pedálja nincs köszönőviszonyban az említett pedálokkal, de "ha nincs ló, a szamár is jó".
    Nem tudom milyen lehet a CSR (nem az Elit) pedálszett, élőben még nem láttam, de szerintem nem lehet rosszabb meghibásodás terén, mint a GT3 RS V1, na az szivattyú. Aki nem ért a finom mechanikához, az messze kerülje, mert sok bosszúságot fog neki szerezni. Nagyjából sikerült működőképessé tenni, most már nem esik le róla a szíj, és nem ugrál, de szíj feszítését még meg kell oldanom. A szíjfeszítés megoldása, már megvan fejben, csak idő és alkatrész hiányában még nem tudtam megvalósítani.

    Jó tudni, hogy a kuplungot analóg tengelyként kezelik a szimulátorok, ezek szerint a gombos megoldás kuka. Viszont így kivitelezhetetlen a harmadik pedál, azoknál a kormányoknál, amiken gyárilag kettő van.

    Azt tudom, hogy minden értelmes kormányban opto kapus a kormány tengelyének érzékelője, sőt a Saitek R660 GT-nél a pedálok is, ezért nem tudtam összehozni a Fanatek kormánnyal.

    gibdj

    Nagy valószínűséggel egyezik a bekötés, mivel ugyan arról a gyártórol van szó, de azért mérget nem vennék rá, lásd Logitech kormányok. Probléma nincs, ha nem egyezik a bekötés, egy műszerész fél óra alatt megoldja a problémádat.

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák