Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • seawolf570

    aktív tag

    válasz Chrys_ #10629 üzenetére

    A Sony felől nincs kétségem, ezért is írtam, hogy szinte biztos. Ismerve a Microsoft üzletpolitikáját, már kétséges a dolog. Annak idején is használhattak volna USB portot, de nem véletlenül nem használtak, így minden egyes játékvezérlő árából jó pénzt húztak/húznak ki a felhasználók zsebéből. Nem véletlen az sem, hogy a Fanatec-en kívül senki nem készített komoly Xbox 360 kormányt. Szerintem a Logitech és a Thrustmaster is beintett a licencdíj hallatán, ráadásul az RF miatt a költségek is nőnek.

    A Sony a PS 3 esetén behúzta ezt az újítást, ezért ott boldogság van a felhasználók körében, mert egy viszonylag olcsónak számító DFGT vagy Ferrari 430 esetén is magas játékélményhez jutnak.

    Nekem nincs konzolom, de ilyen téren sajnálom az X tulajokat, mert van egy jó Forza-juk, de ahhoz hogy élmény is legyen, igencsak ki kell nyitni a pénztárcát (többe kerül egy normális kormány, mint maga a gép). Ez a dolog csak a Billy gyereken múlik, ha lesz USB és a licenc díjak is kedvezőek lesznek, akkor lesznek BOX kompatibilis kormányok, ha nem ugyanilyen gyér lesz a választék. Az, hogy a felépítés nem különbözik merően (gondolom itt a hardverre gondoltál, CPU, GPU), az egy dolog, ha nincs mögötte akarat, akkor veszett fejsze nyele a dolog.

    Gigabyte GA-MA790FXT-UD5P, AMD Phenon ll™ X4 B50 BE , Alpenföhn Himalaya, 4 x 2G A-DATA DDR3 1600 GS v2.0, Sapphire HD 6950, Gainward GT 220 (Physx), Chieftech 550 AB-A

Új hozzászólás Aktív témák