Új hozzászólás Aktív témák

  • Star/[GM]Ray

    csendes tag

    válasz Moby #55708 üzenetére

    Kiragadtad a lényeget :)) Egy saját véleményt írtam le a cuccról. Maga mint gyártó ahogy írtam is nem ítélet. Mert a DD1-2 szerintem jó konstrukciók. Én szerintem a belépő kategória nem arra való amit ők reklámoznak vele :) Én a MOZA-ról nem írok véleményt megteszi más. De mint írtam annak is megvannak a maga hibái mint minden másnak és az sem egy jó konstrukció(kivéve R12 mert arról sok rosszat még egyik fórumon és teszten se hallottam) szerintem attól függetlenül hogy én most pont azt használok. De én csak azt írtam le, hogy egy agyonhype-olt silány termékért nem tudom miért vannak oda ennyien és ezt szimplán a statisztikai adatokból szűrtem le. Tudom hogy itt sok ember lelkébe beleléptem mert mindenki Fana-fan ^^. De én csak szimplán egy termék minőséget nézek és egy árat (és most direkt nem a top kategóriákat írtam hanem a belépő DD szintet minden gyártó esetében). Amiért az egész világ megeszi a marketing maszlagot addig sajnos ez a mérleg nem fog másfelé billenni. Sajnálom ha nem fogalmaztam eléggé elfogulatlanul pedig a cél pont az volt hogy egyik felé se billentsem a leírást. :R

    OBSCURE - staaR - AMD ?! < INTEL ?!

Új hozzászólás Aktív témák