Új hozzászólás Aktív témák

  • Bandit21

    addikt

    válasz csucsu52 #53242 üzenetére

    Mákod van.
    Karácsonyra vettem a t248-at t3pm-el majd májusban előbb a sima csl-t 2 pedálos alap kb egy hónapja pedig az lc-t hozzá.

    Nem a fana mellett szerintem nem tud menni a t3pm hacsak nincs gyari usb kábel mellé ami nem a base -be megy.
    Erre már nem emlékszem.

    A t3pm-et én a kemény rugoval de a fehér elasztometer nélkül használtan tehát a 4 ből a 3 legerősebb szinten.

    Korábban volt egy videó a kettő összehasonlításarol. Abban azt emeltek ki hogy míg a t3pm tekercs addig a csl alap fekje torzios rugós.

    Más érzés a kettőt valóban össze nyomni, a csl esetében valahogy az jön at hogy fordul valami nem pedig taposod össze. Lehet csak beszéltem magamnak.

    A két pedalt összehasonlítva azt kell mondjam hogy a t3pm a 3. fokozaton is keményebb mint az alap csl de valahogy ez mégse zavart.
    Annak ellenére hogy a korábbi dfgt semmi ellenállásu pedáljaval szemben a t3pm el épp az adagolhatósag megjelenése miatt lettem nagyon sok helyen sokkal gyorsabb, a csl -el ugyanolyan gyors voltam azonnal.
    Itt persze nem hanyagolhato el, hogy bázis váltás is volt és a 248 nal már az alap dd is sokkal komolyabb.

    Ha a dilemma a t3pm VS alap csl és megoldható hogy a dd vel menjen a t3pm, akkor azt kell mondjam hogy jó a csl, jobb is, de az állítható keménység a t3pm -et még épp azon a szinten tartja hogy talán fölösleges eladni és egy csl -t venni hozzá.

    Főleg ha spórolni kell mert rövid időn belül úgyse bírod ki hogy ne vedd meg az lc-t.

    regisztrált: 2003-02-20 10:16, azaz .... 21 éve a PH!-n!

Új hozzászólás Aktív témák