Új hozzászólás Aktív témák

  • sentry0

    tag

    Be kell lássam, hogy igazatok volt, hogy nagyon javasolt/célszerű egy cockpit. :R :DDD

    Az az igazság, hogy a székek többsége (sima egyszerű ikeás/jysk mittomén milyen alap) nem úgy van kialakítva, ahogy vezetéskor az ember testhelyzetét alapból felveszi. És nekem estére több óra szimulátorozás után a lapockáim körül érzem az izmokat, hogy be vannak feszülve. Ugye a derék semmilyen támasztó szerepet nem játszik ilyenkor, csak a hát támaszkodik neki a szék háttámlájának. És ez hosszú távon rohadt kényelmetlen. :(

    Valami olcsóban gondolkozom jelenleg, ami kb 1-1,5 évig kiszolgál, és ha úgy van, hogy vágyom valami jobbra, akkor lecserélem.

    Kerestek valami olyan cockpitet, ami:
    - nem túl nagy, vagy esetleg összehajtható, ha nem használom és nem kell kerülgetni/átlépni az amúgy kis szobámban.
    - ha lehet ne legyen túl bazári minőség, ami azért alsó hangon kiszolgálja a fenti időtartamot, sőt, még el is tudom adni, ha jobbra/kényelmesebbre vágynék
    - jár hozzá olyan ülőalkalmatosság, ami megfelel a szimulátorozás alapkövetelményeinek. Nem vágyom profi székre, stb, csak támasszon, ahol kell.
    - lehetőleg ne legyen túl drága
    - SHH váltó rögzíthető legyen (valahogy, akár kis ügyeskedéssel)

    Előre is köszönöm az ajánlásokat. Nézegetek én is, de érdekel miket javasoltok a fenti igényekre.

Új hozzászólás Aktív témák