Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PROTRON

    addikt

    válasz azbest #1742 üzenetére

    Köszi hogy figyelmeztetsz az autocad windows függésére, arra nem is gondoltam, inkább a gpu erőssége járt a fejemben.

    A fenti tecső csatornákat nézeve jutottam el ebbe a topicba is, mint a H2 az x86 egyik legolcsóbb kiépítéséhez.
    A fenti csatornákon eddig 3 sbc-re tudtak külső vga-t hajtani, mind3 x86-os, ebből az első kettő az udoo bolt V8 és a lattepanda alpha terén igazad van, 400 usd körüliek, annyiért használt piacon rendes autocad notebookot kapok, még ha nem is érintőképernyős és ugyanúgy egyedileg kellene hozzá strapabíró külső házat összeraknom mint az általam preferált úton.
    Csak nekem a fogyasztás is lényeges szempont és amennyire látom ebben a kártyapc-k a nyerők.

    A 3. x86 kártya az Odyssey, amiben ugyanaz a celeron proci van mint a kolléga H2-jében, csak beépített 8 gb rammal, cserébe 185 usd az alapgép és ugyanúgy m.2-re lehet dugni vga-t, amit a kolléga is kipróbálhat, csak előtte még senki nem próbálta sikerrel.

    Elvileg ha az Odyssey-ben megy, akkor a H2vel is mennie kéne, így x86-ból úgy néz ki hogy a topicban már megtaláltam a legolcsóbb választ. :D

    Csak gondoltam megkérdem hátha vannak tapasztalatok, vagy olvastatok egyéb opciókat.
    Pl a rockpro esetében amikor régebben próbálkoztak kiaknázni a pcie portot problémába futottak ha nem csak sata nasként akarták használni.

    [ Szerkesztve ]

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák