Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz erahurka #7123 üzenetére

    Hogy megtanuld, mik a határok s ne csússz ki :D? Tudom én ebben radikális vagyok, de anno is mindig ezen szörnyűlködtem, h emberek az ütközés fizikáját szidják gtben. Nem kell ütközni, nincs mit nézni :D Arra terel a játék h szépen menj, ezzel nekem nincs bajom. Hamar megismerhető mind a pálya mind az autó... Amíg nem ismered annyira az egyiket, addig kár online versenyezni szvsz, addig tessék csak futni még 4-5 kört legalább időmérőben... Verseny hevében vérszemet kapni meg... önkontrollt is tanít a játék, na :D Ha meg nem vagy biztos annyira magadban, inkább menj lassabban de biztosan, egy behozott 8. hely még mindig jobb, mint egy erőltetett ha összejön megvan a 6. ha nem bukó s 15+ érek be tipusú mentalitás szerintem. Tanuld meg a pálya, autó s saját határaidat is. Az utóbbit meg told feljebb ahogy tudod :)

    Érted a kicsúszással mondjuk vesztesz 0.5mpet tegyük fel. Na bumm mondaná az egyszeri játékos, nem nagy érvágás, uh ugyanúgy a határon innen s túl vezet. Ami ugye nem feltétlen csak rád veszélyes, hanem a társaidra is, mert lehet legközelebb amikor túltolod, akkor mást is magaddal rántasz. Tehát le kell szoktasson róla. (ahogy 220al kavarogni motorral sem azért felháborító, mert max benézel egy kanyart s körbefolyod a korlátot, hanem azért mert lehet közben magaddal rántasz egy amúgy ártatlan embert/embereket is...)
    Ha kapsz +2mp büntetést, lehet kétszer is meggondolod, h mennyire menj a határon. Ha pedig borul az agyad s elkezdesz mindenkit letolni a pályáról, akkor ettől a japán játéktól nagyon messze van a mentalitásod s nem neked való, vagy legalábbis remélem mi nem kerülünk 1 futamba, na :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák