Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz HdRew #120646 üzenetére

    nekem semmi bajom Zizouval, az egyik kedvencem volt, amíg játszott (bár akkor még csak EB-VB néző voltam, meg tizenegykét éves :D ), szóval úgy veszem, hogy ezt nem nekem címezted.

    részemről nyugodtan sorolhatod, mert engem nagyon zavar, amikor külsős tényezők miatt nem egyenlő a talaj a két fél között. pl hiába nincs különösebb bajom a barcával, és van annál több a PSG-vel, a 6-1-nél őket is kirabolta a bíró. csak nyilván a saját csapatom (bayern) mellett többször és hangosabban fogok felszólalni emiatt, de én pl a többi unfair szopót is szóvá teszem itt, ha épp nézem az adott meccset.

    hibázok én is a munkahelyemen, mondjuk azon nem eurótíz-százmilliók, szurkolók millióinak az öröme-szomorúsága, meg élsportolók karrierjének a beteljesülése múlik. de én pont ezért vagyok nagyon a VAR mellett, mert tudom, hogy a bíró is emberből van, és tud hibázni, elfogadni viszont nem tudom, hogy a csapatom ilyen külső hiba miatt essen ki, márpedig a VAR által ez a hibafaktor komolyan csökkenthető.

    [ Szerkesztve ]

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

Új hozzászólás Aktív témák