Új hozzászólás Aktív témák

  • HdRew

    őstag

    válasz ZavaBalazs #120643 üzenetére

    Elhiszem, hogy nem jó érzés, ha ilyeneken múlik a dolog, én sem szívesen nyernék így, de mindenki elfelejti, hogy korábban nem volt olyan csapat, akinek a kárára ne tévedtek volna. És itt most ti kiemeltetek egy embert. Hát gratulálni tudok, ez hűen tükröz benneteket. Hogy egyeseknek miért fáj ennyire az, hogy ZZ konkrétan 3 idényen keresztül tűzben tudta tartani a csapatát, számomra rejtély, de ok. :)

    Ott van pl. a City, tavaly a bíró hibázott a 'Pool elleni meccsükön, talán 2 jogos gólt is elvettek tőlük, a VAR-ral ez megakadályozható lett volna, most pedig pont a VAR miatt esnek ki. Elkezdjük sorolni? Csak mert akkor soha nem lesz vége. De persze ezt nem szabad felhozni, mert Klopp meg a Liverpool tök szimpatikus. Kicsit a szemellenzőt levehetné végre mindenki, és törődjön bele, hogy ez van, nem pedig állandóan mutogatni visszafele, bár itt Magyarországon menő. :) De gondolom ti a munkahelyeteken soha nem hibáztok, és ekkora nyomás alatt mindig tökéletesen ítélnétek, 180-as pulzusnál. Elmehetnétek sporinak mondjuk, megnéznélek titeket. (Én voltam, 9 évig.) Lehetőleg a VAR-ral nem lesznek ennyire vitatott esetek.

Új hozzászólás Aktív témák