Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hdgy

    csendes tag

    Sziasztok!

    Szép lassan elolvasgattam a fórumotokat, és meg tudtam belőle egy csomó infót.
    Jók vagytok!


    Netezés közben véletlenül megtaláltam az Ozaki-t magíarországra beszállító cég lapját, felhívtam, és közöltem velük, hogy kéne nekem is egy. Erre a válasz, min. 2 hét múlva kapnak 3000db-ot, hatalmas rá a kereslet...

    A baráti körömben a legtöbb embernek ozakija van, de engem nem nyugtat meg az az 5 kis tekerős mittudoménmi a vezetéken... Egy véletlen mozdulat, és mindent elállítok...

    Zalmanon nincs mikrofon...

    Ekkor gondolkodtam el a Sennheiser pc 150-en, ami ugyan stereo, de mikrofonos, és nem kis frekvenciatartománnyal bír...

    Ez az alapzaj dolog zavar, amit írtatok. Ha már kifizetek 10.000-et egy fejhallgatóra, akkor az érje már el azt, amit az 1000Ft-os--> NE BÚGJON!!!

    Abit ic7-Intel3000-512ddr400-Ati9600xt-audigy2zs-800GbHdd-GeniusSW5.1

  • Hdgy

    csendes tag

    Már egyre inkább kéne fülest vennem, de egyszerűen nem tudom eldönteni a fórum alapján....:O:O:O

    A sennheiser az ugye sennheiser, de nem 5.1... Ozakit szidjátok, Zalman nem mikrofonos, Medusát nem ismerem... Miért nincs egy olyan termék amire mindenki azt mondja hogy ISTEN!!!:O

    Abit ic7-Intel3000-512ddr400-Ati9600xt-audigy2zs-800GbHdd-GeniusSW5.1

  • Hdgy

    csendes tag

    NA emberek, rájöttem, hogy az alegjobb vélemény, amizt én tapasztalok, ezért kértem kölcsön egy ozakit.
    Audigy2-n próbáltam li hétvégén.

    A tapsztalatom:
    - van egy Genius 5.1 sw hangfalszettem (NAGYONKIRÁLY!!!), és be lehet dugni azt is az ozaki erősítőjébe, így egy gombnyomás a csere füles meg surround között :R

    - ha ráadtam a mély hangot, 2 mp után majd szétrobbant a fejem... szerintem használhatatlan... :(

    - 5.1? Rohadtjó fülem van, de ez nagyon messze van az 5.1 től... Akkor esetleg nem, ha az egész figyelmed arra irányul, hogy vajon melyik hang honnan akar jönni... SZERINTEM EZ GÁZ.. :(
    A lényege az lenne, hogy a hang érjen váratlanul, meglepetésként, és bármit csinálsz, tudd az irányt, hogy honnan jön, és tudj reagálni...

    - Ami a kábelen van ilyen karibláló tekerős mittudoménmi, azt egy véletlen mozdulattal szanaszét tekerheted... :(

    - Zenék esetében szépen szólt, be lehetett állítani, tényleg nem volt rossz, DE akkor már inkább veszek egy Sennheiser Pc150-et...
    Az igaz, hogy az sztereo, de SENNHEISER!!!

    Abit ic7-Intel3000-512ddr400-Ati9600xt-audigy2zs-800GbHdd-GeniusSW5.1

  • Hdgy

    csendes tag

    NA emberek, rájöttem, hogy az alegjobb vélemény, amizt én tapasztalok, ezért kértem kölcsön egy ozakit.
    Audigy2-n próbáltam li hétvégén.

    A tapsztalatom:
    - van egy Genius 5.1 sw hangfalszettem (NAGYONKIRÁLY!!!), és be lehet dugni azt is az ozaki erősítőjébe, így egy gombnyomás a csere füles meg surround között :R

    - ha ráadtam a mély hangot, 2 mp után majd szétrobbant a fejem... szerintem használhatatlan... :(

    - 5.1? Rohadtjó fülem van, de ez nagyon messze van az 5.1 től... Akkor esetleg nem, ha az egész figyelmed arra irányul, hogy vajon melyik hang honnan akar jönni... SZERINTEM EZ GÁZ.. :(
    A lényege az lenne, hogy a hang érjen váratlanul, meglepetésként, és bármit csinálsz, tudd az irányt, hogy honnan jön, és tudj reagálni...

    - Ami a kábelen van ilyen karibláló tekerős mittudoménmi, azt egy véletlen mozdulattal szanaszét tekerheted... :(

    - Zenék esetében szépen szólt, be lehetett állítani, tényleg nem volt rossz, DE akkor már inkább veszek egy Sennheiser Pc150-et...
    Az igaz, hogy az sztereo, de SENNHEISER!!!

    Abit ic7-Intel3000-512ddr400-Ati9600xt-audigy2zs-800GbHdd-GeniusSW5.1

Új hozzászólás Aktív témák