Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hunluigi

    senior tag

    válasz Hdgy #569 üzenetére

    ez azért nem ennyire egyszerű... Fentebb aszem írtam hogy igazából szvsz mindegy melyiket veszed! A lényeg a HANGOLÁSa!!! Vagyis időt kel arra szánni hogy beállítsd.

    A másik hogy egyikre sem lehet rámondani hogy ''király'' tekintve hogy az értékelés vélemények és nem mérések alapján készül. Ami nekem jó, lehet hogy neked pocsék (és fordítva). Ha nagyon biztosra akarsz menni keresel egy boltot ahol hagynak tesztelni.

    (és még akkor sem biztos hogy jól választasz mert ugye írtuk páran hogy komoly állítgatás szükséges az optimális hangzáshoz)

    Ez van... :(

    A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

  • Zeruel

    csendes tag

    válasz Hdgy #595 üzenetére

    Ok. Természetes hogy nem olyan térhangzést lehet hallani ezekből a cuccokból mint amik a mindennapokban érnek (körülöttünk lévő hangok,zajok) vagy akár a rendes surround hangszórók térhatását sem érik el az 5.1es fülesek :( viszont éppen ezért szokni kell eztafajta térhangzást és hogyha megszokja az ember akkor már rendesen ki lehet hallani a játékokban hogy pl hol mászkál a másik vagy hogy meily irányból lőnek :C. Ettől függetlenül nincs élményem az Ozaki fülessel de lehet hogy tényleg nem stimmel benne a térhangzás. Ami biztos hogy eleinte nekem is fura volt a Medusa de ahogy egyre többet játszottam vele már egész jól tudom követni hogy hogy előttem, mögötem vagy melletem zajlanak az események :R. Meg persze az egész hangzás a beállitástól is függ.
    Apropó beállitás, ha valakinek van tapasztalata a Kx driverrel kapcsolatban az irjon mert nagyon nem tudom eldönteni hogy jó vagy nemjó :( (vannak furcsa dolgai).

Új hozzászólás Aktív témák