Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • etejedu

    őstag

    válasz shield #16822 üzenetére

    Nekem pár napja van meg (Logitech G430) Pozitívum hogy van hozzá usb adapter. Kényelmes (meglepően kőnnyű) mosható fülpárna. Több ora játék után sem nyomta a fülem/fejem. Felhelyezés után kellett egy kis idő mire beállítottam a kényelmes pozicióját (nagy fülem van). Vagy a fejbubomon szorított a párnarészen vagy a fültövemre támaszkodott. Ezt kellett ideálisan beállítanom sikerrel. A zsinór dörzsölődés hangját én nem hallottam. Van equalizer amit, ha profin beállítasz, nagyon szép hangokat lehet kicsikarni belőle. De nem muszáj bajlódni vele; van két csuszka is a magas ill. mély hangnak illetve egy dolby sround tesztelő természetesen mindez a gyári programon belül. Alap hangerőszabályozóval és mikrofonnémító gomb a madzagon. Mikrofon: könnyen mozgatható fel/le illetve a szájhoz görbíthető de ha közel van behallatszik. Tsen tisztán recsegésmentesen hallottak. Fülesek 90fokban kifordíthatóak. Fémpánt erősíti a fejkörüli részt, amely a müanyag (nem gagyi) burkolatba csúszik. Nem recseg nem ropog. 3 év gari amit az MM ben lehet érvényesíteni, ott vettem 20k. Mégvalami: inkább a mély hangok (öblös, de még nem gödör vagy doboz) dominálnak. Javítható eq beállításokkal.

    [ Szerkesztve ]

  • ATM_automata

    őstag

    válasz shield #16822 üzenetére

    Kb ugyan azt tudom én is leírni, mint a kolléga. Én kifejezetten az USB hangkártya miatt vettem meg, hogy ne kelljen a hangfal szettet kihúzni meg átdugni a fülest a hangkártyába.

    Nekem egyből sikerült kényelmesen felvenni, a fejem és a fülem is kicsi. Kényelmes, nem nyomja se a fejem se a fülem. Eddig CS:GO-val teszteltem, ott észrevehetően jobb volt minden a korábbi sima fülesemhez képest. A játékosok hangját tisztábban hallottam, a játék hangjait, a közeledő ellenfelek lépteinek irányát egyértelműen jobban meg lehetett állapítani. A fegyverek hangjának különbsége is sokkal markánsabb. Összesenben úgy érzem, hogy minőségibb lett a hang élmény, pedig egy ASUS XONAR DX-em van a gépbe.

    Nekem sajnos nincs túl jó fülem, így az EQ állítgatást eddig nem nagyon erőltettem, de ha valaki dob egy képet, hogy szerint mit érdemes megnézni, akkor örömmel kipróbálnám.

    Amit negatívumként tudok említeni, hogy ha a mikrofon nincs némítva, akkor kicsit behallatszik némi zaj a fülesbe. Ezt főleg akkor veszem észre, amikor semmi nem szól a fülesbe, ilyenkor van egy egész pici alapzaj/zúgás. Ha valami szól a fülesbe, akkor nem lehet észre venni. Ha nincs a gombbal némítva a mikrofon, akkor folyamatosan vesz.

    Nem volt még 7.1-es fülesem soha, így nincs összehasonlítási alapom, de ezt jó vételnek gondolom ennyi pénzért. Felmerült bennem, hogy el is adom a DX-et és az 5.1-es hangfal szettet is.

    Nekem USB-n is elég hangos. A szoftverben csontra feltoltam a hangerőt, így a fülesen kb félig, 2/3-ig vissza tudtam venni és még így is megfelelően hangos.

    Xonárra még nem dugtam rá.

    Összességében elégedett vagyok vele eddig, kényelmes, szép, jól is szól. :R

    [ Szerkesztve ]

    What else?

Új hozzászólás Aktív témák