Új hozzászólás Aktív témák

  • Brian_GT

    őstag

    Sziasztok!

    Valami kis komolyabb fülest szeretnék vásárolni és segítséget kérnék benne. Elsőre kinéztem magamnak ezt: [Genius HS-G700], de nem tudom jól választok-e.

    Nyilván azt tudom mi a különbség egy virtuális 5.1-7.1 füles és a valós 5.1 között...csak nem tudom a valós 5.1 megéri-e árban többet adni érte.
    Azt nyilván szimpibb lenne már látatlanban is, hogy a real 5.1-ben ott 4 vagy 5?!! kis hangszóró van a párna mögött szóval valóban adja, hogy reális 5.1, de még sohasem hallottam ilyet. Mennyire valós a hangzása egy rendes 5.1es házimozihoz képest??
    Illetve ha jól tudom a virtuális 5.1-7.1 az rendes sztereó igaz csak trükközik kicsit és próbál térhatást kelteni??!!

    Árban ha lehet nem mennék annyira a Genius ára fölé szóval ez olyan 15.000 kb...nem tudom ebben az árban egyáltalán említést érdemel a real 5.1 szóval kapható ilyen áron??
    Ha egyszer veszek nem akarok gagyit venni, de 40.000-m sincsenek most ezért kellene egy jó választás és hát sajnos hasonlítási alapom sincs, mert se real se virtuált nem próbáltam még, de én húznék a real felé.

    Apropó, csati ügyileg mindkettő típus usb-t használ???

    - Csak a Puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot! -

Új hozzászólás Aktív témák