Új hozzászólás Aktív témák

  • Senais

    aktív tag

    válasz wwenigma #2352 üzenetére

    amit tudtam a gyári recoveryből (factory reset, wipe cache) azok lementek. megpróbáltam feltenni egy intsd kernelt, az fail volt, de legalább már tudom hogy tovább tud menni a verifyingon ha akar.

    szerk.: JÁÁJJ MÁR TELEPÍTI *___________*

    szerk2.: jajj de imádom most ezt a fos bootsoundot. :))

    Mindkettőtöknek nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

    Egy kis leírás, hátha mással is előfordul valami hasonló...
    Amit csináltam:

    twrp-ből próbáltam mukiromról visszatenni az előző backupomat a gyári romról. Ez nem működött (még mindig nem tudom miért nem). Utána telepíteni akartam a gyári romot twrp-ből. fail lett a vége.

    Eredmény: bootloop, twrp logóit elment, fastboot ment még, de semmi több.
    Laza bat-ja nem ment, lehet hogy én vagyok totál analfabéta hozzá, de nem ment. Szóval nekem kellett a parancsokat beírni fastbootba.
    Először is: fogtam magam és visszatettem a gyári recovery-t, utána factory reset, wipe cache és data és otg-ről feltelepítettem a bat file-ban lévő 1.12-es gyári romot és itt vártam, míg végül feltette. 39%-os akksim volt a végén. És örülök legalább annak, hogy annyira hülye nem voltam, hogy 60%-nál kevesebbről álltam neki az egésznek.
    fastboot parancs gyári recovery feltevéséhez: fastboot -i 0x19d2 flash recovery recovery.img

    Minden tisztelet és érdem wwenigma és Laza fórumtársé, mégegyszer köszönöm szépen nekik!

    [ Szerkesztve ]

    "Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

Új hozzászólás Aktív témák