Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gps76

    őstag

    válasz FireFox1996 #32 üzenetére

    Mar kicsit osszekutyulodtam mar delelott ota,mert raertem probalgatni a romokat. Az sgs4 touchwiz kinezetu,de picit akadosabb mint egy masik 4.2.1 alapu.
    Ugy vettem eszre,az osszes 4.2.1 kicsit laggol,probaljatok ki,pl.bongeszot(operat hasznalom desktop megjelenitesben) gorgetve "darabosabb",reszlegesen magyar.
    A wind 4.2.1-et en is probaltam,de az is ilyen,nekem is feltunt a 6 MP,de allitsd at 4:3 aranyra es ott lesz a 8 MP is.
    Ahol jo romokat lehet talalni,az a hkphone.com.vn foruma(diendan),chrome forditoja ajanlott!Es HD4 neven szerepel a telefonunk.
    Flashtool-lal siman fel lehet rakni barmilyen romot,teljesen kompatibilos.
    Nekem egyelore a 4.1.2 alapu romokat gordulekenyebbek,most az Wind_4.1_MX56_20130318.zip nevut hasznalom,innen: http://chinamobiles.org/showthread.php?34257-Zopo-ZP810-ZP800H-H7500-Firmware-Root-Recovery
    Na ez olyan kinezetu mint egy "gyari" google 4.1.2,eddig tenyleg gyors,gordulekeny,szemmel eszrevehetoen.
    Otthon most toltodik a hkphone-rol a HD4 sajat romja,amibol van 4.1.2 es 4.2.1 is,holnap kiprobalom,csal azt nem tudom miert 800 MB a merete,de nagyon lassan csorog lefele.
    Akinek van tapasztalata romokkal batran irja,szurjuk ki a rosszakat,nem fussunk felesleges koroket!

    Billentyuzet: multiling keyboard,van benne qwerty+ kinezet is,akkor ott vannak az ekezetes betuk is jobb szelen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák