Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #18193920

    törölt tag

    válasz duronx #472 üzenetére

    Nekem nincs most ilyen készülékem, de úgy kell ahogy más telefonoknál.
    Egy jó leírást találtam egy másik topikban, tehát nem az én leírásom.
    Elméletileg flashtool-al kell csak az Ebr fájlokat flash-elni, ha nem sikerül akkor teljes ROM flash kell hozzá.
    Teljes rom flash:
    "A letöltés tartalmazza a fenti belső tárméretekhez tartozó (Ebr1, Ebr2) fájlokat.
    Mindenek előtt: Csinálj egy backup-ot a micro SD-re (ne az internal storage-re!) a recoveryben (csak CWM vagy Twrp), mikor kész lesz, próbáld visszaállítani (Restore). Ha sikerült , akkor a reboot után mentsd le a PC-re is !
    Olvasd el vagy 2-szer mielőtt elkezdenéd. A telót így nem lehet elrontani!
    Ha valami miatt mégse jönne össze a dolog, az tőlem független!!!
    Teljesen kezdők inkább vegyék igénybe hozzáértő segítségét!
    Mindenki saját felelősségére csinálja csak, a bénaságából származó ....
    1. Indítsd a "SP_Flash_Tool_v5.1352.01" mappában lévő flashtools-t.
    2. Keresd ki a scatter fájlt a rom mappájából
    3. A biztonság kedvéért vedd ki a pipát a legfelső sor (Preloader) előtt.
    4. Kattints az EBR1 sor utolsó cellájára (Location) és tallózd ki a neked megfelelő méret mappájából az Ebr1 fáljt
    5. Majd csináld ua. ezt az EBR2 -vel is (ügyelj rá hogy egy mappából legyen a két fájl!)
    6. Kattints a Recovery utolsó cellájára majd válaszd ki vmelyik "szimpatikus"CWM vagy TWRP recovery-t
    7. Telóból vedd ki az akkut ( én az SD-t is ki szoktam)
    8. Katt a flashtools-ban a Download-ra(zöld nyíl)
    9. Dugd be a telóba az USB kábelt (remélem a szükséges drivereket már telepítetted, szintén a csomagban) majd várd meg míg lefut a flash (akkor oké, ha a megjelenik a zöld pipa )
    10. Akku vissza, bekapcs (jó sokáig kell nyomni), kaphatsz egy hibaüzenetet, leokézod majd belép a bootba majd újraindul .....(ha lesz bootanimáció az elején az oké,vársz 1-2 percet mire betölt)
    11. Ha van mentésed(backup ) és vissza akarod állítani, akkor SD -t be a telóba majd indítás Recovery módba (hangerő fel és a bekapcs együttes nyomásával kis 3 soros menü jön elő, hangerő fel-lel körbejár megálsz a recovery-n majd hangerő le megnyomásával elindítja azt) Restore-ral visszaállítod a mentésed.
    12. Újraindítás után kiírhatja, hogy sérült az SD, akkor okézd le a formázást
    "

    [ Szerkesztve ]

  • KTU

    addikt

    válasz duronx #557 üzenetére

    Mire gondolsz?
    mit szeretnél csinálni?

    Ezt a telefont és mint sok más MTK-sat,
    SP flash tool, Mobileuncle MTK Tools, MTK Droid Tools, CWM, TWRP
    Ezekkel szokás "szervizelni", ezek az ismertebbek.

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

  • Dave Crank

    senior tag

    válasz duronx #566 üzenetére

    Erre gondolsz?
    *#*#3646633#*#
    Ezt amúgy Mobileuncle mtk tools-szal is elő lehet hozni. (Nagybácsi/Engineer/MTK)

    [ Szerkesztve ]

    Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

Új hozzászólás Aktív témák