Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Goliat0720

    csendes tag

    válasz draco31 #74 üzenetére

    Szia!

    Nekem citromsárgában van. Először kicsit idegenkedtem a színtől, de egy fekete szilikontokkal (1000 Ft a mobileamb-nál) már nagyon jól néz ki szerintem.
    A teló szerintem nem rossz, a GPS-el kapcsolatban az volt az első észrevételem, hogy miközben ültem a szobában 30 percig nem talált jelet. De amikor beültem az autóba és elindultam, nem telt el 1 perc és már mutatta a pozíciót. Sok GPS megfordult már a kezemben, de kétségtelen, hogy magas házak között könnyen tévedhet. Azt azért ne felejtsük el, hogy ez egy teló, korlátozott méretekkel, és ezáltal korlátozott méretű GPS antennával. Szerintem ez nem hiba. Akksi sztem kifejezetten jó, de nálam mindig van töltő, mert aktív telefonálgatások mellett estére lemerül.

    Sokat használom a telót és sok mindenre. Nekem semmilyen formában nem okozott csalódást! Egyedül attól tartok, hogyha esetleg kiesik a kezemből, akkor vajon egyben marad-e, vagy atomjaira hullik kijelzőstül, mindenestül!?

    Újratelepítéses témához nem nagyon tudok hozzászólni, mivel még nem csináltam (engem is nagyon érdekel), de gyszomb pdf-je alapján annyit látok, hogy a telót-kábellel win 7 alatt sima windows update-el fel kell telepíteni, majd le kell tölteni a legfrissebb ROM-ot és a flashtool-t, és azzal kell updatelni a frimware-t.

    Innen leszedhetőek:
    [link]

    De hozzáteszem még egyszer, hogy nem csináltam még!

    Üdv mindnekinek!

Új hozzászólás Aktív témák