Új hozzászólás Aktív témák

  • darnics

    aktív tag

    válasz petristi #806 üzenetére

    általában mindent megoldok csak ahogy 10X is leirtam régebben több telefont meg tabletet is rootoltam már csak aztán felhagytam a szar telefonokkal és több éve már elöfizetéses vagyok ahogy két évente mikor lejár a hüségem meghosszabbitom és persze hozzá egy ujjabb aktuálisabb telefon amit 2 év hüséig nyomok.ugyhogy nincs probléma csak akkor rendesen müködö telok voltak ez viszont rootolásból elcseszett teló amit leve visszakell állitani amit gyári romjával szoktak ha csak feliratig jön be mert mikor egy htc-t rontottam el akkor ugyan ez volt és azt a gyári romjával lehetett visszacsinálni és akkor lehetett ujból rootolni.igy más a helyzet viszont konkrét válaszokat nem kapok hogy mivel milyen romot stb.volt egy privát emberem itt aki mindent megoldott helyettem mindig letöltö linket hogy mit és minden ok csak sajnos ö már nem nagyon tevékenykedik itt ugyhogy egyedül maradtam.a rendes recovery menű nem jön be .a hangerö fel+ bekapcs gomb egy programot ad be amin vannak kölömbözö gombok vagy négyzetbe menük.install,boot,recovery,meg egy csomo minden és azokon belül lehet mozogni de a felét nem értem.a rendes recovery menű kéne ami az általános de gondolom ez is az elcseszett rootolásból keletkezett oda.nem tudom milyen programmal csinálta.holnap meglessz az új aksi utána tudok mit mondani.

Új hozzászólás Aktív témák