Új hozzászólás Aktív témák

  • KTU

    addikt

    válasz Pepeninho #322 üzenetére

    1. kamera nem rossz, hozza a jobb kínai teló mínőséget.

    2. Én képes vagyok akár 8 óra alatt lemeríteni, de rendeltem hozzá még akkukat így 5db-ot forgatok. Nem játszom, csak telefonálás mindenféle módon, bluetooth-al wifi, mobilnet mindig, GPS néha, fali töltővel töltöm az akkukat. Azóta vettem még 2db-ot. :D
    Ha nincs babrálva a telefon akkor képes akár 10-12 óránként csak 1%-ot merülni. Ritkán fordul elő nálam :D
    Ja és a hátlap még mindig jól bírja, semmi baja, nem észrevehető hogy sűrűn leveszem, rendeltem hozzá pluszba, de nem lesz rá szükség.

    3. utolsó JB 4.2.2 teljesen jó,
    utolsó KK 4.4.2 bluetooth-al, gyanítom a voip miatt van gondom, túlzottan az energiatakarékosságra mentek,
    de ha GSM-el használja és csak 1-2 "nettelefon appot rak fel észre sem lehet venni.
    Sajnos még nem tudtam kipróbálni mrfrakk fórumtárs által honosított MIUI-t, remélem hétvégén lesz rá időm.

    4. Teljesen jó a kártyakezelés, GSM hívások ki/be mindkettőn, + egyiken net.

    5. Ez számomra fontos, mind2 hangszóró és mikrofon is jó, (THL T5S-t főleg ezért nem tudtam használni, erőtlen gyengemind2 hangszóró és mikrofon is )
    Amikbe mégy biztos jók Lenovo A800, A820.

    6. Én nagyon szeretem használni, és használom is.

    Szilikontok és fólia, utóbbi van rajta gyárilag a mintás fólia alatt.

    [ Szerkesztve ]

    "Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

Új hozzászólás Aktív témák