Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jimmbo

    csendes tag

    Sziasztok!

    Új vagyok itt, visszatérő a konzolok világába.
    Sikerült sok-sok év után egy XBOX One S-t beújítani. Több mint egy hete olvasgatlak benneteket. Sokmindenre találtam választ, de a többfiókos használatnál nekem még vannak sötét foltok. Ezekhez kérném a segítségeteket.
    Az alaphelyzet a következő lenne:
    Ma hoztam haza a gépet, de először este majd szeretnék mindent beállítani mielőtt a gyerekek használatba vennék.
    Nekem lenne egy felnőtt fiókom + három a gyerekeknek (6-12).
    Eddig úgy értelmeztem, ha mindenkinek beállítom a valós korát, akkor is van lehetőségem kivételeket tenni. Pl. a 6 éves fiamnak tudom engedélyezni, hogy PEGI 7-es játékkal játszon?

    Továbbá EA Access-re szeretnék előfizetni. Jól gondolom, hogy ott is kell mindenkinek külön EA fiókot létrehozni? Vagy anélkül is tudnak az én fiókommal letöltött EA-s játekokkal játszani? Ha kell ott külön fiók, akkor a már meglévő microsoft gyerek fiókban megadott életkor hatással van-e a készülő EA fiókra? Csak mert tudom, hogy célszerű teljes értékű EA fiókot létrehozni a gyerekeknek is. Korábban PC-n volt ezzel problémám. Aztán, ha már az egyik gyermeknek van PC-s EA fiókja, az is használható itt is?

    Hű, ebbe még én is úgy belezavarodtam, hogy nem is emlékszem már mit akartam még megkérdezni. :)
    Egyenlőre ennyi, előre is köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • Jimmbo

    csendes tag

    válasz ollie #131240 üzenetére

    Köszönöm a gyors választ.
    Esetleg az EA fiókokkal kapcsolatban?

Új hozzászólás Aktív témák