Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orkester

    senior tag

    Sziasztok!
    Most, hogy ilyen jó ára van az Xnek, én is visszatérek végre a napokban. Egy ideig volt mindkét konzol (a másik a PS4) egyszerre, aztán meggyőztem magam, hogy a PS jobb lesz nekem, de mindig is jobban szerettem Xboxon játszani és hiányzott. :)
    Egy kérdésem lenne a Rocket League játékosokhoz. Imádtam 50es szintig, de afelett alig volt olyan kör, ahol ne csapatok ellen tett volna be a játék és nem mondom, hogy sosem volt sikerélményem, de nehéz ellenük 2 idegennel menni. A másik amivel elvették a kedvem, hogy szinte mindig volt legalább 1 ember aki egyfolytában óvodás stílusban beszólogatott mindenkinek. Cross platform játékra állítva is, de csak PS játékosokra téve állandóan ezeket tapasztaltam. Xboxon is ilyen a helyzet? Mert ezek miatt már nem is volt kedvem játszani vele.

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

  • orkester

    senior tag

    válasz bandi0000 #197872 üzenetére

    Igen, azt olvastam, hogy sokan játszanak itt, de én elég megbízhatatlan csapattag lennék, mert sajnos sokkal kevesebb időm is jut játszani mint szeretném és az is változó éppen mikor tudok leülni elé. Úgyhogy elvagyok az éppen aktuális játékosokkal, csak jó lenne egy olyan beállítás, hogy ne tegyen be csapatok ellen. :)

    PSN: orkester ** Aki tud olyan nemzetközi hírről, ami a Ft-ot nem gyengíti dobjon egy privátot - 2012.05.24. óta 0db üzenet ** Ha nem válaszolok valószínűleg le vagy tiltva és nem véletlenül. ** Ha valami karcos, kopott, megrágta a kutya, kérlek ne hirdesd újszerűnek, köszi!

Új hozzászólás Aktív témák