Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mckangi

    senior tag

    Nem szorosan, de idevágó infóra lenne szükségem.

    Idáig x360-on nyomtam a jatekokat,de ma sikerült beszereznem egy xbox one-t.

    Arra lennék kíváncsi, hogy az idáig használt uk reg. helyett (x360) érdemesebb e USA reget használni (létrehozni) azért hogy adó nélkül olcsóbban lehessen letölteni játékot az USA store-ból mintha azt magyar vagy UK reg.-el tenném?

    Az lenne a terv, hogy elsődleges felhasználóként létrehozok egy új USA reget, majd másodlagosként a régi x360 profillal is belépek.

    Amihez otthon jutok olcsóbban használt játékokhoz (lemezen) azt a másodlagos profillal használnám(uk) ,amit meg letöltenék azt meg us reg.-el.

    A home funkcióval úgyis tudnám használni mind a két reghez kötött játékokat.

    érdemes-e ezt meglépni?

    Na meg a magyar bankkártya illetve PayPal -hoz kötött magyar bankkártyával való fizetés lehetséges -e így USA store-ból vásárolni?

    A magyar reg-nek van azon kívül valami előnye ,hogy online játékoknál inkább a magyar reg.-el rendelkező embereket részesíti előnyben a többivel szemben ?

    [ Szerkesztve ]

    Poco F3

  • mckangi

    senior tag

    Bocsika , de lejárt a szerkesztési idő.

    Most jutottam el addig a folyamatban, hogy megkérdezi a gép, hogy milyen bekapcsolási módot szeretnék. Lassabb frissítés nélkül / gyorsabb automatikus frissítéssel.
    Melyiket érdemes választani?

    Ezeket kellene az összefoglaló-ba beírni, nem a Mikrofos üfsz. telefonszámát....

    Poco F3

  • mckangi

    senior tag

    Kedves fórumozók!

    Megpróbálok "normálisan" válaszolni az engem illetett válaszokkal kapcsolatban.

    Nem azért jöttem ide,hogy bárkit személy szerint vagy tudatlanul is megsértsek.
    (#59774) zsolti72837 Te meg a szarh@zi

    Sosem volt más konzolom csak Ms (xbox1,xbox360,xbox one).Playstation-ból még az első sem volt meg,nemhogy a többi.

    Hihetetlen,de egyetlen mondat (szó) miatt ennyien ugrottak,amiért a kedvenc amerikai vállalatukat rosszindulatuan becéztem,akinek köszönhetik e remek terméket.

    Érdekes módon itt nagyobb ego-val , bár annál kevesebb tudással rendelkező emberek vannak.
    Az ominózus hozzászolásomban feltett kérdésre is csak kioktatást kaptam,arról nem is beszélve , hogy a közvetlen előttte feltett kérdéseimre viszont semmi válasz nem érkezett.

    Régóta használom ezt RIOS motorú fórumot más témakörökben.
    Az összefoglaló pontosan azért való,hogy a ténylegesen felmerülő problémákat összesítse egyetlen hyperlinkeket tartalmazó oldalon.
    Köszönet érte,aki segített benne és hozzájárult ehhez,minden tiszteletem az övék!

    Ebből kifolyólag tartalmilag egy kicsit kevés.

    Most lesz a nagy Karácsonyi ajándékozás , és majd jönnek a tizenévesek,első konzolosok,akiket majd lesz hová elhajtani,pontosan azért mert a topikösszefoglalót profik rakták össze.
    A kérdéseimre,hozzászólásomra adott válaszok alapján nem lesz kevés itt az idegbeteg,és/vagy sértődött ,- a fórumot rendszeresen használó felhasználó.

    Egy alaposan megszerkesztett témaösszefoglaló mellett nem kellene a fórumon belül szavakra keresni,maximum akkor ha adott témával kapcsolatban valakinek részletesebb imfóra lenne szüksége.
    Az összefoglaló pontosan EZÉRT VAN.
    Uram bocsá....közel 60 ezer hozzászólást senki nem fog elolvasni....vagy csak nagyon kevesen.

    Ezzel az írással senkit nem akarok bántani vagy megsérteni, a rózsaszín hableány világába gázolni,de azon azért el kellene gondolkodni,hogy személyesen (igaz látatlanban) ki-kit hogyan,mivel,miért sérteget.

    Elméletileg azért van ez a fórum,hogy egymást segítsük,akár a fórumban már elhangzott válaszok közvetlen linkelésével akár,ha már szóban fárasztó válaszolni mindig ugyanarra a feltett kérdésre.

    Uraim! Köszönöm,aki végig elolvasta.! További szép napot nektek!!!!

    Poco F3

Új hozzászólás Aktív témák