Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz Janusz001 #98981 üzenetére

    Vannak napi, heti ajánlatok meg szezonális (húsvét, karácsony stb.)
    Érdemes mindig fel-felnézni és lecsekkolni.

    Skorpio hype-hoz:

    Alapvetően én nem értek a dolgokhoz (még tudom mi a 4k meg az fps, de sosem volt eddig lehetőségem, hogy lássam is az előnyeit), de amennyire nyomon követem a játékfejlesztői világot, ami kezdi megbolondítani a szakmát az a VR. Amihez ugye még a tartalom nyista, de a gyakorlati "bevetés" általánosulása sem zajlott le.

    Amint meglesz, hogy a VR-t milyen formában lehet legéletszerűbbé piacra dobni, biztos dőlni fognak a dolgok.
    (Pár hónapja kezdtem el programozást tanulni (Pyhton) és bakker a kurzus amit csinálok 1 hónapja kibővült a VR-es feladatokkal, pedig még a számológép is nehezen megy)

    Gondolok itt arra, hogy nem csak a szemüveg lesz maga, hanem egy összetettebb környezet amiben játszani lehet.

    Habár itt is látok buktatót, mert én pl. az egész napos gyerekezés után biztos nem fogok állva ugrálni éjszaka a gép előtt - habár a kontrolleres irányítás mindig ott marad mint alternatíva, max hátrány lesz a többiekkel szemben.

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák