Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Medocsabi

    addikt

    válasz sugarforce #94301 üzenetére

    "mert sokan a saját véleményüket egy ultimate dolognak tekintik, amivel ha valaki nem ért egyet, akkor hülye/nem ért hozzá/majdrájön, stb stb"

    Te ismered a feleségemet???? ;] ;]

  • okibots

    aktív tag

    válasz sugarforce #94301 üzenetére

    Köszi, most már értjük egymást. :R Ha ezzel kezded, hogy igazából nem is a te műfajod ez akkor máris másképp állok a véleményedhez, hiszen tudom, hogy kell valami extra, hogy "megszeresd" a játékot. Ezt az extrát/pluszt kerested szerintem benne, csak nem találtad meg. :)
    Én ugyanígy vagyok az FPS-ekkel, nagyon akarom szeretni őket, de egyik sem nyújtott még olyan élményt amivel játszottam, ami miatt azt mondanám, hogy oké, legközelebb az új BF lesz megvéve a FIFA helyett (csak példa).

    A többi részhez meg én is úgy állok ahogy te. Ezért is nem szoktam érteni mikor beírják ide vagy máshova, hogy pl.: "szerintetek megvegyem a Blac Ops 3-at, megvegyem a The Divisiont" "megér nekem 8000 forintot a Battlefront Deluxe" és társai.
    Én a fórumon egy csomó felhasználó nevet látok és semmi mást (meg az estleges profijában látható adatokat). Egy-egy névhez már köthető ennyi itt töltött idő után egy két jellemvonás, de semmi többet nem tudok az itteniekről. Ez alapján, hogy a fenébe tudnám én, hogy kinek mi jön be? Kinek mit ajánljak, mit ne? Miért döntsek egy számomra ismeretlen ember helyett, egy internetre kötött eszköz mögül?

    De ezt folytathatnánk a végtelenségig, hiszen manapság ahogy írod a a saját vélemény felvállalása, és az alapján való döntés nagyon luxus cikk lett.

    A név nélküli, távolból való vagdalózáshoz, beszólogatáshoz, flame-eléshez, anyázáshoz, meg már hozzászólni sincsen kedvem :D

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

Új hozzászólás Aktív témák