Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silεncε

    őstag

    válasz Chumlee #93850 üzenetére

    A TPP attól függ, milyen szempontból állsz neki. Ha mint MGS ranjongó oltári csalódás, de ha mint átlag gamer akkor elég élvezhető. A lopakodás tökéletes, a mechanikái őrült jól ki vannak dolgozva. A látvány gyönyörű, 900p 60fps sziklaszilárdan tartja. A zenék elképesztően jól vannak összeválogatva. Viszont!! Történetileg a játék csak közepes (abból is gyengébb), a küldetések egy kaptafára épülnek (lopd el, öld meg, robbantsd fel, menekítsd ki), ebből van 40, mellé meg van 150mellékküldi, ami szintén ugyanez. Maga a terület hatalmas, az openworld nagyon adja, viszont egy idő után nagyon unalmassá válik a full steril környezet. Rengeteg fejleszthető cucc, gyűjtögethető mütyűrök stb.. Leginkább akkor éri meg, ha van türelmed hozzá + fogékony vagy a lopakodós, gyűjtögetős, kiváromapillanatot cuccokra. Van a játékban multi is, véleményem szerint semmit nem ér, gyakorlatilag semmi értelme, megöli azt, amit a single fölépít (lehetséges, hogy barátokkal másmilyen, én egyedül próbáltam, de egy rakás.... és a többi rajongónak is ez a véleménye). Ez az én szerény véleményem miután beletoltam cirka 100 órát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák