Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zsolesz010

    senior tag

    válasz hitvanyalak #93845 üzenetére

    Félreérted, amit írt. Furcsának találja, hogy miért nem fér meg itt a Microsoft Xboxot is érintő fejlesztési irányának témája, miközben pl. senki nem szól azok miatt, akik itt matekozzák ki hónapok óta, hogy mennyiből tudnak gépet cserélni, meg ide töltögetik fel a képeket, hogy otthon hogyan rendezik be a szobájukat, hogy néz ki a fat/slim gépük.

    - - - - - - - - - So, wake up, Mr. Freeman. Wake up and smell the ashes. - - - - - - - Eladó ezmegaz -> https://goo.gl/YLYYAv - "Veszi a rák újonnan, hardverapróról van. :)" by lezso6 Ennyi :)

  • L1MaT

    tag

    válasz hitvanyalak #93845 üzenetére

    Én mint újonc nem tudom mi tartozik ide, és mi nem, de körülbelül az elmúlt 2 hét alatt 5 kérdésem is volt és mind elveszett a fontos minden hír oldalon olvasható béta, vagy játék megjelenés és egyébb boxot játékot leminősitő esetleg garanciális problémákat boncolgató hozzászólások között. Most vagy komoly dolgokat kérdeztem amire senki se tudja a választ, vagy hülyeséget ami senkinek se fontos. A saját véleményem hogy itt mindenki azon rugózik ami kb minden friss híroldalon olvasható vagy olyan problémákon amik kicsi kutatás után 2 perc alatt megoldható. (Én is kérdeztem baromságot régebben, de 2 hét olvasás és egyéni tapasztalatok után rajöttem mire hol találok választ és sajnos nem itt) Itt csak a fecsegés megy. Persze én anno meglettem szólva, hogy miért nem itt ott olvastam vagy írtam, hogy merészeltem ide írni, de pl egy játék kibeszélése is miért nem a játékról szóló cikk alatt történik? Vagy ahogy írták ott az off topic a leminősitéshez stb
    Szeretem ezt a lapcsoportot és a fórumot de más csoportokba olvasgatva más témákban (mobil, tv, PC) sokkal segítőkészebbek az emberek itt vígan elbeszélget mindenki egymás mellet. De ez az én (újonc xbox játékos) észrevételem, lehet savazni miatta én senkire se haragszom. Esetleg kellene több csoport xy erre xy arra vagy nemtudom :)

Új hozzászólás Aktív témák