Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeus90

    aktív tag

    válasz a.sebi #8112 üzenetére

    Edit: Bocs, nem válasz akart lenni.

    Nekem pl első konzolom a one, előtte nem volt egyik sem. Engem különösebben pl nem izgatott, hogy 900p vagy 1080p mert ÉN nem veszem észre a különbséget, (sőt a tv-em az input lag is van vagy 35ms, a 3d is passzív). persze, biztos sokkal jobb érzés lehet úgy ülni a tv előtt, ha tudja az ember, h 1080p ezaz, megérte az összes ráfordított forintot, már ha valakit ennyire izgat ez a téma. Elég uncsi ezt hallgatni már, mindenki tudja, de nagyon más érvet én még nem hallottam.

    Szerintem az ár sem mérvadó, kb a különbség a kinect ára, ami szerintem egy jó dolog, legalábbis nekem tetszenek a voice commandok, főleg játékok esetében. Meg őszintén, aki 127k-t kitud adni ebben az országban a megjelenés napjában konzolra, szerintem 160k-t is tud...

    Ami + volt számomra az, h a Live egy jobban összerakott és stabilabb rendszernek tűnt. Gondolkozok a netflix+vpn előfizetésen is a jövőben, meg egyszerűen én afelé szeretnék haladni, hogy a PC-t teljesen kiiktassam az életemből. Erre a célra egyértelmű választás volt a one.

    No offense, de egy ideje olvasgatom ezt a topicot és tényleg nem láttam ps4 fikázást, kivétel akkor, amikor megérkezik 1-2 troll, akinek ps4 van vagy a legjobb, amikor nincs is neki és osztja az észt, hogy ő mekkora császár, hogy ps4-et vett és mindenki más loser, mert a drágább és szarabb boxot, mintha ezzel nyugodna meg végleg, hogy jól döntött.

    [ Szerkesztve ]

  • Mister_X

    nagyúr

    válasz a.sebi #8112 üzenetére

    Na, akkor én is. Az Ascensionból kiindulva követelni fogom az atomstabil 60FPS-t és minimum a 900p-t. Csak multiban is ügyeljenek erre, mert elég ciki volt, amikor megfelelő skálázás nélkül megfeleződött az FPS Icaros Labyrinth pályán, amikor átkapcsolták a forgatást és az egész mapra rálátás nyílt.

    Tulajdonképpen csak ezt várom a nextgentől, hogy stabil legyen az FPS (tök mindegy, hogy 30 vagy 60), a textúrák legyenek részletesek és a fák fáknak nézzenek ki.

    "Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

Új hozzászólás Aktív témák