Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluerainbow

    Közösségépítő

    válasz Stauffenberg #76745 üzenetére

    Szerintem rövid időn belül mindenfele lejjebb megy az ára. Elvileg az uj S verzió megjelenésével leállnak majd a mostani gyártásával és gondolom meg akarnak szabadulni a készletektől.

    A kérdésedre én nem tudom a választ , uj vagyok a konzolosok között , de én úgy gondolom nem bukott platform az xbox. Nálunk romániában nagyon népszerű - ezt fórumhozzászólások alapján állitom.
    Én 3 dolog miatt nem vettem ps4-et :
    Nagyon drága a konzol ( a legolcsóbb verzió knb 100000 ft)
    Nincsenek magyar feliratos játékok (tudom xbox one-on sincsenek , de a x360-asok között akad pl. fable)
    Nem tetszik a gamepad
    Valószinüleg a jövőben ha olcsóbb lesz a konzol , beszerzek egy ps 4-et is , az exklúziv cimek miatt.

    Ami az xbox-ot illeti , ami picit aggasztó , ugyebár volt egy olyan elszólásuk , hogy minden játékuk ezentul megjelenik pc-re is. Na ez nagy öngól lenne , mert pont az exkluzivitás ami a hajtóereje a konzolvilágank - szerintem. Aztán gondolom ők is rájöttek erre , mert gyorsan pontositottak , hogy ők csak az idei e3 nagy cimeire gondoltak és hogy továbbra is lesznek exkluziv cimek.

    Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Stauffenberg #76745 üzenetére

    Bukott platformon nem jatszanek jokat akarmikor szinte barmelyik multis jatekban.

    Tul van misztifikalva ez, tenyleg nem jok az eladasok de a PS3 se volt jo a Slim-ig... itt majd az ar hozza meg az attorest szvsz.

    Ez az egyik, a masik meg hogy ott a PC meg a sok beigert port, de ahhoz kell hardver is. En nem fogom lecserelni a notimat csak azert hogy jatszhassak rajta, inkabb veszek egy PS4-et melle, gyenge hardveren meg elrotyognek a nagy PC exxkluziv cimek is. :)

    [ Szerkesztve ]

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Új hozzászólás Aktív témák