Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tiv83us

    veterán

    válasz pzstm #68153 üzenetére

    Anno dolgoztam Estates Sales agentkent (kliens elhunyt, a csalad felfogad egy ceget, hogy adja becsulje fel es adja el a dolgokat, amiket maga utan hagyott). Altalaban olyan szinten aron alul adtunk dolgokat, foleg elektronikai cuccokat, hogy fajt, hogy en csak akkor csaphattam le ra, ha bezart a kiarusitas. Emberek vittek a 40"-es LCD-eket 150-200 dolcsiert (ez 2-3 eve igen jo uzlet volt...). Inkabb az ekszerekre koncentraltunk meg az antik butorokra, china meg ilyesmi, bar azok is pofatlanul olcson mentek.
    Lenyeg a lenyeg, tenyleg olyan dolgokat ki lehet fogni egy kis szerencsevel, hogy hihetetlen.
    En 3 hete koltoztem el es tulajdonkeppen kb 30 dollarbol berendeztem az egesz kerot ilyen sale-kbol. Csak butor, elektronikai cuccaim megvoltak.

    Na de nem offolok tobbet, csak tenyleg nem kell ennyire hihetetlennek velni, hogy nehany ember csak megakar szabadulni dolgoktol, amik fogjak a port es foglaljak a helyet es nincs szivuk kifogni. Tenyleg, sracok ne essunk mar egymasnak ilyen faszsagokon, tiszta ovi. 12 eves koromban persze, hogy azt hazudtam, hogy 5 GI Joe-t kaptam anyutol karacsonyra, kozben pedig csak kolcson kertem unokatesomtol harmat, meg a szomszedtol kettot, de igy 32 evesen miert lennek... minek hivtal, nagyorru Moricka? :F Szal vagod.

    ON: Akkor a Doom-nak vegulis lesz hivatalos betaja Marciusban? Valaki mintha emlitette volna. Nagyon ra vagyok kattanva most.

    [ Szerkesztve ]

    Always Outnumbered, Never Outgunned

Új hozzászólás Aktív témák