Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godzsy2

    senior tag

    válasz bulikavagyok #54007 üzenetére

    Ó, basszus ne is mond. Annyi játék jelenik meg most így év végén, hogy a félretett pénzem jó része, most el lesz költve. :D

    Hometársammal most vettük meg a Forza 6-ot és most akarom előrendelni a Tomb Raidert. Mivel neki nem kell a Bo3, az marad lemezesen szigorúan megjelenés napján. Az öcsém szülinapjára lehet megkapja a SW Battlefrontot (lemezesen) és tetszik a Halo 5 is, de ez utóbbival szerintem várni fogok pár hónapot, hátha valaki csalódik benne és meg tudom szerezni olcsóbban lemezesen. Egyébként a Halo-ból csak a 3 fogott meg nagyon, azt végig is vittem, a 4-et viszont hamar meguntam, ezért tartok kicsit tőle.

    S máris felsoroltam 5 játékot így év végére... nem értem miért nem lehet havonta adagolni őket, miért kell mindent év végén kiadni?! :D

    Jah, s ha már Forza: van One-hoz valami jó kormány, ami elég érzékeny? Nem vagyok otthon benne, csak videót láttam, talán nem is One-hoz volt, de az nagyon nem tetszett, hogy ütközésig csavarva játszott vele a pali és csak úgy fordult az autó. Vagy hogy megy ez a játékoknál? Képes ez finom, miliméteres mozgásra ill. annak visszaadására? Úgy olvastam fentebb, hogy neked van is valamilyen kormányod. Nem feltétlenül akarok venni, mert biztos baromi drága, csak érdekel milyen lehet az irányítás kormánnyal. (Más válaszát is várom ez ügyben, jöhet youtube link is.)

Új hozzászólás Aktív témák