Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • godzsy2

    senior tag

    válasz bulikavagyok #44247 üzenetére

    Elég csak a boxon régiót váltani. A One elvileg régiófüggetlen, ennek ellenére szerintem még megvannak a régiók, ugyanis én az AW-t USA Store-ba vásároltam 60 dollárért, fel is telepítettem onnan, de amikor átváltottam magyarra, akkor nem az ára, hanem az "install" gomb volt a játék mellett a Store-ba. Lehet azért, mert az akkor már egy újabb patch-el volt letölthető.

    Így ha engedtem volna letölteni az AW-t a magyar Store-ból is, akkor 2x szerepelt volna a vinyón egyazon játék.

    A taiwani, hongkongi feltöltőkártyákkal én nem foglalkoznék, mert egyszer akartam venni ruszki feltöltőkártyát, de dollárba árulták és átszámítva minimális különbség lett volna a két Store között.

    Ha már mindenképp ott akarsz vásárolni, azt bankkártyával érdemes, mert a bank úgyis abban a valutában fogja neked átszámolni, amiben ténylegesen fizetsz.

    Nekem sajna ez az opció nem él, mert az MS nem fogadja el a maestro kártyámat... azért meg nem fogok 5ezer forintot fizetni a bankomnak, hogy adjon helyette egy mastercardot.

Új hozzászólás Aktív témák