Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Def26

    félisten

    válasz Madwe #4272 üzenetére

    Szerintem ez nem így van.
    Xbox one -on a dead rising 3 egy átlagos játék, nincs akkora hype körülötte mint egy forza vagy ryse játéknál. Ps4 en a killzone és a ŐŐŐ jah hogy más nincs... tehát a killzone az a cím amit nyitócímnek mondanak, minden róla szól blabla.
    Killzone
    Dead rising 3

    Kigyűjtöttem pár értékelést, ezekről azt gondolom nem hajlanak sehova, mindkét gépet lehúzzák, ha kell.
    Eurogamer:
    Killzone: 70
    Dead rising 3: 70

    Gamesradar:
    Killzone: 80
    Dead rising 3: 70

    IGN:
    Killzone: 80
    Dead rising 3: 83

    Joysticq:
    Killzone: 70
    Dead rising 3: 70

    Gamespot:
    Killzone: 70
    Dead rising 3: 70

    Gametrailers:
    Killzone: 88
    Dead rising 3: 80

    Na most ezek után tisztán látni, hogy a killzone -től mint ps4 -es 1080p -ben futó húzócímtől kicsit sem kaptak áll leejtő érzést a tesztelők. Hogy ez miért van, fene tudja, de én gyanítom, hogy ők is azt gondolják nem minden a felbontás. Lehet 1440p -ben is egy játék, ha az nem ragad magával.

    Azt gondolom, ha egy agyon fikázott és kigúnyolt dead rising 3 720p@18-30 fps -el futó játék tudja hozni a killzone szintjét(értékelését), akkor nincs itt semmi ok a panaszra, mert az első tesztben jól vizsgázott a játék (nem a gép, a játék) Ugye mint tudjuk a játékért vesszük a gépet, nem pedig az 1080p -s fapp-fapp miatt. Persze marha jó lenne, ha tudná a box is az 1080p -t a legtöbb játékban, de ha én jól érzem magam (igen, mert biztos igénytelen vagyok a jó grafikára) ilyen garf mellet is akkor már nagy baj nem lehet. :)

    [ Szerkesztve ]

    Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Új hozzászólás Aktív témák