Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ρσгτσ

    őstag

    válasz icemad #234358 üzenetére

    Nagyon biztonsági zónában mozog az Ubi. Ami lehet valakinek jó, de sok embernek már unalmas a nagyobb játékait elnézve. Viszont amíg megél belőle, addig nincs gond.

    Az a baj ezekkel a bejáratott sorozatokkal, hogy nehéz igazán jól csinálni. Mert ha mindent hagysz a régiben, akkor az emberek egyik felének unalmas lesz...ha meg újítasz, akkor az a másik felének nem tetszik. Van aki szerint meg egy-egy sorozat inkább visszafelé fejlődik.

    Nekem például az AC sorozat már baromi unalmas. Viszont több olyan játékba nyúlhatnának bele, mint például a Transference. Imádtam. Immortal Fenyx vagy a WD sorozat is számomra nagy kedvenc. Vagy ott van a Trackmania, ami bár nem egy nagy cucc, de szerintem üde színfolt a játékok között. Tom Clancy művek használata is jó választás volt.

    The Crew pedig nekem egy hatalmas kihagyott ziccer. Tök jó az egész elgondolás, és pont azzal rontják el, ami a legfontosabb része a játéknak: az irányítás.

    Mondom ezt úgy, hogy tavaly óta ~20 Ubi játékot vettem Xbox -ra. Tehát adtam nekik pénzt arra, hogy fejlődjenek.

    [ Szerkesztve ]

    ZX Spectrum - Commodore 64

Új hozzászólás Aktív témák