Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz philoxenia #230617 üzenetére

    A drop rate-eken azota lehet valtoztattak, nem tudom. En megjeleneskor vettem meg pc-re, amint elerheto volt whimsyshire meg is csinaltam, de nem remlik, hogy sokat kellett volna gorcsolnom rajta, nehany probabol minden meg lett hozza.

    Hat, az teny, hogy kurvara repetitiv, hazudnek, ha azt mondanam, hogy nem. :D De minden hack'n slash, igy vagy ugy, de mind az. Mondjuk en nagyon szeretem a mufajt, szoval mindbe konnyen belecsuszik par szaz ora, ami meg olyan, abba a tobbszorose is.(diablo, poe)

    Lehet ott szurtad el, hogy icy-rol neztel build-et. En is ilyen vagyok, a "mase" valahogy mindig szar es nem all kezre. Mindig probalok valami sajatot es csak kiegesziteni icy-rol. Persze nagyon szukosek a lehetosegek, szoval minden nagyon hasonlo, de a "kezreallas" aprosagokon mulik. En egyedul a dh-val nem tudtam es nem is akartam megbaratkozni soha, a tobbit imadtam.

    De most esik le, hogy nem a diablo, hanem az xbox topikban vagyunk, reszemrol be is fejeztem, bocs mindenkitol! :)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák