Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz icemad #209829 üzenetére

    Leírtam, hogy magunkat HANGOSABBAN halljuk vissza, mint amilyen az ő hangja. Lejjebb veszi az érzékenységet, akkor arra bekapcsol amikor mi beszélünk és visszahalljuk magukat, amikor ő beszél arra nem kapcsol be. Ha nem tudsz értelmes tanácsot adni és nem tudod melyik beállítás mit jelent akkor kérlek inkább ne válaszolj mert segítségért jöttem és nem félrevezetésért. :R

    (#209849) l.skywalker: ezt már tegnap este kipróbálta kis barátunk és tapasztaltuk ennek az állításnak az eredményét. De a mikrofon érzékenységnek a neve is beszédes és érzékelteti, hogy mit jelent... kicsit valóban felhúztam magam rajta, bocsi de nem tudom miért tanácsolja valaki egy olyan kapcsoló állítgatását amiről gőze sincs, hogy mit csinál... Ennyi erővel lehetne azt is mondani, hogy a beállításokban húzogassuk össze vissza a csúszkákat, valamelyik csak jó lesz. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák