Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HKorn

    addikt

    válasz joey04 #178647 üzenetére

    Szerintem az jár a legjobban, aki itt is - úgymint az élet egyéb területein is - körültekintően vásárol.

    Én, ha meg szeretnék venni egy játékot megnézem az aktuális digitális akciókat, megnézem a magyar és külföldi (ebay) piacot használt lemezesre és amelyik a legolcsóbb, azt veszem meg. Természetesen ha hasonló áron van lemezes és digitális is, akkor a lemezes a prio.

    Sokat vettem már így digitálist is és lemezest is és spóroltam sokat ezáltal. Főleg, hogy a lemezeseket el is tudtam adni utána.

    Viszont, ahhoz, hogy ezt a jövőben is lehessen folytatni, mindenképp kell nekem, hogy lemezes legyen a box, szóval én nem venném el magamtól ezt a lehetőséget egy Digital editionnal.

    [ Szerkesztve ]

    Run&Ride

  • Csocsy

    tag

    válasz joey04 #178647 üzenetére

    Én is vettem akciósan, storeból Witcher 3-at 5 k-ért, Divisiont 5 k-ért, Evil Withint 3 k-ért,vannak jó akciók igen, de sokan nem fizetnének 10-15 k-t egy játékért, főleg nem egy 20 órás single-ért. Erre jó a lemez. És nem a 0 bukó a cél, hanem hogy mondjuk 2 -3-4 k -ért tudj játszani egy játékkal, ne 5-10 k-ért.

    A spórolást nem értem....ha veszel digitálisan egy játékot, kiadsz egy összeget, és ennyi.

    Ha veszel egy lemezest, azt később el tudod adni. Ha a lemezes vételi és eladási ára közti különbség kisebb mint a digitális ár, jól jártál, ha nagyobb akkor nem.

    Evil within 2-t 5 000 ért vettem lemezesen, újként, 3500-ért adtam el.

    RE7+DLC 7500 volt lemezesen, 5000 ért adtam el. Ezeknél megérte a lemezes verzió, és várni egy évet a megjelenés után.

Új hozzászólás Aktív témák