Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sting2

    addikt

    válasz mike1334 #137076 üzenetére

    Szerintem megunta a tésztát és inkább Steak-et akar most egy darabig enni... ;]

    Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

  • Zoleee83

    addikt

    válasz mike1334 #137076 üzenetére

    NEM FLAME! :)

    Engem nem mozgat a Forza/Gow/Halo sorozat egyetlen darabja sem, csak és kizárólag multicímekkel single-ben játszottam, kivéve a Quantum/Ori/Alan Wake játékokat.
    Ráadásul egy itteni nagyon korrekt forum társ segítségével jó áron jutottam a PS4 Slimhez 2 év garanciával újonnan. Semmibe sem került a váltás a box pedig egy ismerőshöz került jó helyre.
    Ésszerű döntésnek tűnt hogy PS-en a sok jó minőségű exclusive mellett ugyanúgy tudok multiplatform címet játszani mint itt, plusz megvettem a Horizon Zero / Heavy Rain-Beyond of.. / Last of Us játékokat, óriási szerencsémre pont tegnaptól van 70% off. :D
    Leginkább a kontrollertől tartottam, de nem kényelmetlen, 3 óra játék után sem, maga a menü rendszer is jobbnak, testre szabhatóbbnak látom, boxé nagyon puritán ebből a szempontból.
    Még egyszer nem vitát akarok szítani, mert nagyon szerettem a boxot is de jelenleg mások az igényeim, bármikor szívesen játszom majd a későbbiekben xbox-on is, az accountom is megmaradt. :K

    Szerk.: Kontroller is nagyon rendben van igazán minőséginek érzem, az érintős része nagyon fun, a hangszórója is hozzátesz az élményhez, nem kell akksit cserélgetni, csak USB-re rádugni, mondjuk az akksi cserélgetést szerettem boxon jó sokáig birták az akksik.
    Nem nem PRO, hanem Slim, de tökéletesen elégnek érzem a One S után, FullHd-m van csak.

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

Új hozzászólás Aktív témák