Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoleee83

    addikt

    válasz l.skywalker #129254 üzenetére

    Féreérted miről beszélünk. :)
    A lábonlövést' én arra értettem hogy itt egy bivalyerős gép amit azért nem tudnak a tulajok majd maximálisan kihasználni mert a jóval gyengébb S miatt vissza kell fogni a teljesítményt, hogy azon is elfusson minden.
    Ezért tartom, hogy jobb lett volna egy teljesen új generációt kiadni, függetlenedni a jelenlegi One/One S-től.
    Most kb ott tartunk hogy van nagy fejlődés, de nem eléggé nagy ahhoz hogy óriásit robbanhasson, pedig a vas adott. Én szívesen beruháznék 2-3 évente egy új gépbe, ha mindig több szintet javulna a látvány/teljesítmény/játékélmény.
    Másrészt az M$ is érthető , én sem kukáztam volna ki több 10 millió tulajt az új gép miatt, lehet nincs is jó megoldás erre.
    Kíváncsi vagyok a kékek ezt hogy fogják megoldani.

    [ Szerkesztve ]

    * You can't stop me to love the world with all its lies - Guano Apes *

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz l.skywalker #129254 üzenetére

    És mi lenne, ha a szép, de érdektelen (pár óra alatt végigjátszható, ötlettelen, sokadik rókabőr) játékok helyett inkább arra koncentrálnának, hogy jó játékokat csináljanak? Ha két-háromévente ejtenek egy generációt, és jön az erősebb, jobb hardver, azzal megint csak abba az irányba megyünk el, hogy ömlenek majd ránk az optimalizálatlan, összecsapott, igénytelen szarok, mert a fejlesztő is tudja, hogy minél rövidebb idő alatt kell minél többet keresnie, az meg az előzetes hype-pal, a minél gyorsabb fejlesztéssel, és a minél kevesebb rizikós újdonsággal elérhető. Aztán jön majd minden évben az új cod, meg az új fifa, oszt annyi. De legalább jól néznek ki, te meg fizetheted a prémium aaa-s áron felül a season passt, a lootboxokat, meg a virtuális pénzt a játékban, és így két játékra elköltheted minden évben még egyszer a konzol árát. Szép új világ.

    Ja, és mindeközben arat a PUBG, ami se nem szép, se nem különösebben jó, de legalább eredeti, a MS meg úgy csinál, mintha az Ori, meg a Cuphead az ő ötletük lett volna, és beveszi őket húzónévnek az exkluzívok közé, pedig aztán őket lepte meg a legjobban, hogy mekkora sikerük lett. És ezek közül egyikhez sem kell űberbrutál hardver, vagy 4k felbontás, mégis sikeresek, népszerűek.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

  • kazuma921

    aktív tag

    válasz l.skywalker #129254 üzenetére

    Értem mire gondolsz egyébként, de nem gondolom hogy a konzol tulajdonosok úgy akarnak konzolt váltani, mint pl. telefont. A telefon ma javarészt egy sznob dolog lett, nem azért vesznek új telefont 1 év után, mert az indokolt, csak szimplán új, jön hozzá valami, jöhet a következő. Fogyasztói társadalom a mesterfokon. Nyilván vannak kivételek, de az emberek többsége meg se tudja magyarázni miért vett új telefont, csak nyomkodja, és vigyorog. Örül neki, és ez tök jó, csak épp értelme nem volt.

    A konzolhoz nem így áll hozzá az ember. Ott még nem tartunk hogy eljussunk odáig, a mai beidegződés az, hogy megveszed a konzolt, és kitartasz mellette évekig, ezért is éri meg. Az Xbox felhasználók hány százaléka használhat jelenleg X-et? Csak tippelek, de kb. 5-6? Ha most elkezdenek csak X-re gyártani, nem fog hirtelen mindenki emiatt X-et venni, hanem annyit mondanak hogy kapják be. A sima One exkluzívok hiányában szenved, erre még rá is dobnak a One S felhasználókra egy lapát sz***rt, hogy ti nem kapjátok meg, csak a prémium konzolosok... nem akarom látni, mi történne akkor, csak menne még jobban az MS gyűlölet. Véleményem szerint az lenne a jó megoldás (és ez így is fog lenni szerintem), hogy X-re jön a fasza, csillivilli, királyul működő játék, az S-re pedig a butított, de működőképes. Idővel nyilván elkopik a One S, szerintem az X átveszi az S helyét, az S pedig kiszorul, mert egyszerűen elavul a hardvere. De ennek még nem jött el az ideje.

    [ Szerkesztve ]

    We aren't welcome in the heavens, our place is down there.

Új hozzászólás Aktív témák