Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sentinel80

    aktív tag

    válasz interstate76 #102640 üzenetére

    Interstate76 Valahogy csak megértjük egymást :K és köszi, nagyjából ez volt az első benyomásom és ami felé kandikáltam, erre vártam a megerősítést és ilyen formában.

    (Amúgy az interstate 76 anno nagy kedvenc volt mint game és akkor együlálló a maga nemében. )

    A többieknek is köszönöm. összefoglalva, ez egy főleg kisebbeknek szóló ill. társaságban jó móka dolog, nem túl pontos - meg hosszú távon nem is feltétlen kényelmes használni - tartalomra vagy igényesebb játékmenetre nem kell számítani. A BC hiánya is elég nagy gond, de az is látszódik, hogy nem nagyon fektetnek manapság ilyen gamek fejlesztésébe.

    Azért gondolkodtam csak rajta, mert na mondom egy kis mozgás nem árt, mondjuk a kinect sports al, de ha valóban ez a feedback, akkor tuti párszor használnám, majd porosodna. Max akkor éri meg, ha olcsó 10-14k körül van.

    Luke jól írja, lehet a skype egy indokolt app ami miatt érdemesebb beszerezni, a mikrofon álltal kommunikálhatunk a géppel is.

    Amúgy ha jól tudom grandiózus tervek voltak vele: Pl Rys, Son of Rome ot teljesen azzal akarták itányítani, aztán már csak félig, végül már csak akció-rekació nyomkódás lett volna, végül pedig megkaptuk a színváltós kivégzős normál TPS t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák