Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz axlfsi #102388 üzenetére

    Goldod van?

    (#102389) Sentinel80: azért gondolod így, mert mások az elvárásaid. Én nem várom azt, hogy a Havi GwG 4 ingyenes játék, a heti DwG-k és a szezonális leértékelések (ill. az egyéb piacokról való olcsóbb vétel) mellett olyan tartalmat kapjak a pénzemért, ami mindent amit eddig nem sikerült megszereznem, azt ingyen adja. Ne azért fizess elő az EA Access-re vagy a GamePass-re mert van még kedvezmény is a játékokon. Az egyedüli technikai megkötés csak a Gold-nál van, ha akarsz multizni és a GwG játékokkal is játszani, akkor legyen Goldod. Nekem személy szerint sem annak az éves díja, sem az EA Acces éves díja nem okoz gondot. És ezért gondolom úgy, hogy a GamePass-nak más a célja, mert a havi 2.500.- HUF-ért cserébe egyfelől túl sokat kapok (tartalomban), másfelől pedig a havi díját drágállom abból a szempontból főleg, hogy sok játék már megvan ill. a 60%-a BC játék. Ez a szolgáltatás olyanoknak lehet vonzó, akik most lépnek be. Emlékszem, amikor tavaly januárban vettem az Xbox360-at és 1 hónapig az ingyenes játékok, az akkori GwG és a Peggle2 voltak meg. Bezzeg mikor a One-t akkor már volt 80 játékom csak One-ra és még hozzá jöttek a BC-sek is. Ha most vesz valaki teljesen szűzen One-t, akkor annak havi 2500 pénzért az ölébe hullik 101 játék... szerintem ezzel el lehet adni még pár %-al több konzolt és mire kijön a Scorpio, addigra fel lesz hype-olva a tömeg. Köztük én is :D

    [ Szerkesztve ]

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák