Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyurman75

    csendes tag

    Sziasztok!

    Mivel még új lennék a témában, nagyon köszönöm bárki segítségét.
    December óta vagyok tulajdonosa egy One S gépnek, itt az ideje az éves Gold és EA tagság megvásárlásának.

    Mire érdemes figyelni a vételnél? Látom különböző boltok kínálatában Mo.-on közel azonos árakon (Edigital, 576kb, stb.), illetve látok egyéb helyeken digitális formában is kínált előfizetéseket (cdkeys.com, gamekeystore.hu, g2a.com,Hardveraprós hirdetések stb.) jóval olcsóbban.
    Van-e és ha igen,akkor mi, amire figyelni kell? Egy Global keys használható a magyar régióban is? Esetleg ki mit ajánlana, hol/kitől érdemes vásárolni?

    Ha a Home társammal együtt vennénk, akkor a Live Gold-ból elég egyet venni? Jól értelmezem, hogy mivel nála van beállítva az én accountom Home-ra, így ha én kiválasztok a Store-ból egy játékot, akkor letöltés után nála is megjelenik/letölthető? Viszont ha neki nincs Live Gold előfizetése, így ő ugyan játszani tud multiban, de letölteni játékot nem?
    EA Access ugyanígy megosztható vagy ott már neki is és nekem is rendelkeznem kéne előfizetésekkel, ahhoz hogy játszani és letölteni tudjunk a Vault-ból?

    Előre is köszönöm a segítséget és a válaszokat. :R :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák