Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • okibots

    aktív tag

    válasz kresz2 #89641 üzenetére

    A GoW széria kódjait gond nélkül aktiválták többen is itt a topikban (köztük én is az első részt) , és azok is 360-as kódok. Nekem digitálisan van meg a Witcher 2, gond nélkül megy értelemszerűen lemez nélkül is, szóval azzal sem lehet baj.

    Azt tudom elképzelni, hogy az eladó egy régiókorlátos kódot adott neked, és elfelejtette közölni, és/vagy a te profilod nem abban a régióban van amibe a kód szól. Próbáld meg böngészőben más régiók alatt is beváltani/felismertetni hátha úgy megy (de szerintem ezen már túl vagy).

    Az szerintem nem releváns, hogy nem 360-as gépen kellene beváltani. Elég durva lenne ha minden BC játékot csak a régi gépen tudnák letölteni/megvenni/beaktiválni.

    Stauffenberg Én nagyja részt One-on húzom be a 360-as címeket, eddig ment simán (persze nem a 14 napos, hanem a minimum havi GOLD-al).

    eL Geri Bátyám profilja sem volt még sohasem 360-as gépen, de gond nélkül aktiváltam rá egy Fallout 3 letöltőkódot. Szóval az sem kéne, hogy probléma legyen.

    De mint látjuk kis hijján minden nap, ahány profil annyi bug a rendszerben...

    [ Szerkesztve ]

    Gamertag/PSN ID: DarkNightMareII "Chelsea FC Pride of London"

Új hozzászólás Aktív témák