Új hozzászólás Aktív témák

  • Atomgeszi

    veterán

    válasz Sicilian #84746 üzenetére

    Az a baj, hogy sokszor a lemezről telepítés sem sűvít akkora sebességgel, mint várnánk.

    Nekem is digitálisan csak az akciókból vannak játékok, TR, Metro, Saints Row.. Mind megérte darabja (főleg Home partner miatt) az 500Ft-ot.. Főleg, hogy beleölök majd 5-10 órát esetenként, illetve újra elővenni is lehet(főleg a TR-t), egy sör árát bőven megéri.

    Most egyedül a TF2 lett digitálisan,mert "rokonokkal" 7k-ra jött ki fejenként.
    Ha meg megveszem most lemezesen 20k-ért vagy 15k-ért, fél év múlva, ha megunnám se tudnám eladni a felénél többért. És a végén ugyanakkora bukóm van, mint digitálisan, de digitálisnál legalább a végén még mindig(ha fizikailag nem is) enyém a játék.
    Még a COD is megérte volna, mert 20-ból megvan digitálisan, fejenként 10-10.
    Lemezesen meg ugyebár 20-22 a legacy. Fél év múlva már szintén csak a felét éri. Bukó 10k a végén nincs játékod, itt meg már eleve lecsípted a 10k-t és a játékod is megvan.
    Csak mivel home társat nem érdekli digitálisan, így Én szépen várok amíg vagy külön az MW, vagy pedig értelmes árra csúszik be. :U

    Meg bulikaval úgyis Ps4Pro-n leszünk home társak. ;]

    Most nézem addikt lettem, köszönöm szépen a sok hsz gyűjtő lehetőséget. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák